Home Sport Soccer Here are all of this week’s CCFL soccer fixtures

Here are all of this week’s CCFL soccer fixtures

An exciting new venture for the Midlands Schoolboys League

SATURDAY MARCH 11
All games at 2.30 unless stated

LFA Youths Cup Quarter Final:
Birr Town v Sacred Heart; 2.00

Under 17 Cup Group 1:
Hodson Bay v Mucklagh
Mullingar Athletic v Longford Town

Under 17 Cup Group 2:
Kilbeggan v St Aengus
Abbeyleix Ath v Edenderry Town

Under 19 Cup 1st Round:
Tullamore Town v Rosenallis AFC
Portlaoise B v Banagher Utd

Under 19 Premier Division:
Willow Park v Clongowes Wood
Monksland Utd v Ballymahon

Under 19 Division 1:
St Aengus v Horseleap Utd

Umbro Combined Counties Cup 4th Round:
Gaels United v Willow Park
Ballymahon AFC v Melville United

Division 1 Saturday:
Melville Celtic v Longford Wanderers

Division 3 Saturday:
Castlepollard Celtic B v Inny FC B
Melview FC v Grange United

SUNDAY MARCH 12
All games at 11.00 unless stated

FAI Angela Hearst Womens Interleague Cup:
Carlow League v Combined Counties Football League

O’Neills LFA Junior Shield Quarter Finals:
Shinrone Utd v Park Centre Summerhill
St. Carthages Athletic v Albion Rovers
O’Moores FC v Broombridge Utd or Beech Park 2nds; 2.00

Umbro John Farrell Combined Counties Cup 4th Round:
Tullamore Town v Camlin Utd
Raheen FC v St. Peters
Walsh Island Shamrocks v Clara Town A
Birr Town A v Raharney Utd

Dennis Delaney Division 2 Cup:
Moate Celtic v FC Killoe
Gallen Utd v Birr Town B

Division 4 Cup:
Group 4; Clara Town B v St Aengus

Senior Division:
Inny FC v Mullingar Athletic
Arlington AFC v Monksland Utd

Division 1:
Stradbally Town v Derry Rovers
Clonown Rovers v Towerhill Rovers

Division 2:
Abbeyleix Athletic v Horseleap Utd

Division 3:
Highfield Utd v BBC Utd; Burkes Hill, Birr; Midlands;
Maryborough FC v Gracefield Athletic
O’Moores FC v Arlington B

Division 4A:
Clara Town C v Stradbally Town C; 2.00

Division 4B:
Clonmore Utd v Riverside FC
Banagher Utd v Cloneygowan Celtic
Ballinahown B v Geashill Utd